Wszystko o Nikiu

Technologia, przyszłość i wizja rozwoju
Marka Nikiu funkcjonuje na rynku branży IT od 2007 roku

Od tego momentu zauważalne są zmiany zarówno w rozwiązaniach stosowanych w tej branży, jak i samym podejściu do klienta

Technologia

Dzięki własnej technologii i narzędziom wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmianom jakie zachodzą w tej branży. Tworzymy szereg rozwiązań, które pozwalają na to, aby Twoja firma posiadała unikalny wizerunek w Internecie oddający charakter przedsiębiorstwa.

NikiuEngine

Stworzony w celu przyspieszenia prac nad nowymi projektami. Zbudowany w oparciu o ponad 15 lat doświadczenia w programowaniu, framework dla PHP.

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego też proponujemy rozwiązania, które pozwalają na zapewnienie ochrony danych, które są ważne dla Ciebie i Twojej firmy.

Bezpieczeństwo danych

Tworzone przez nas rozwiązania są chronione przy użyciu najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych metod szyfrowania informacji.

Bezpieczeństwo

Doświadczenie

Dzięki naszemu doradztwu i opiece zyskujesz pewność, że dane są dostępne tylko dla osób, które mają do tego uprawnienia. W ofercie posiadamy również rozwiązania, które są tworzone na indywidualne zamówienia pod określone zastosowanie biznesowe, dzięki temu zyskujesz pewność, że spełnią one Twoje oczekiwania.

Doświadczenie, które posiadamy daje Ci pewność, że decydując się na nasze rozwiązania zyskasz najwyższą jakość potrzebnych Tobie rozwiązań.

Łukasz Brillowski
Założyciel NIKIU
Nikiu © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.